تولید دستگاه جوش

تولید دستگاه جوش
چکیده خدمات

گروه صنعتی آب صنعت روتن کار در عرصه تولید و تامین دستگاههای جوش پلی اتیلن جهت استفاده پروژه های عمرانی فعالیت می نماید.

دستگاه جوش ، دستگاه جوش پلی اتیلن، دستگاه جوش پلی اتیلن چیست؟

امروزه استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنعت و پروژه های عمرانی رو به افزایش است. برای بهره مندی از لوله های پلی اتیلن نیاز به اتصالات پلی اتیلن است که براساس کاربرد متفاوت است.

انواع دستگاه جوش لوله و اتصالات پلی اتیلن
دستگاه هاي جوش پلي اتيلن درسه مدل وجود دارند که براساس کاربرد لوله های پلی اتیلن وشرایط پروژه مورد نظر انتخاب می شوند.

دستگاه جوش بات فیوژن(جوش لب به لب)
دستگاه جوش الکتروفیوژن
دستگاه جوش اکسترودر


انواع دستگاه های جوش

۱- دستگاه جوش بات فيوژن (Butt fusion) – جوش لب به لب
جوشكاري به روش لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion) درصورت درست انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات لوله های پلی اتیلن است. از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند. از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب، آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود.

۲- دستگاه جوش الكتروفيوژن
جوشکاری به روش الکتروفیوژن بیشتر در شبكه هاي گازرسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

۳- دستگاه جوش اكسترودر
دستگاه جوش اکسترودر دستگاهی است که به صورت دستی برای ترمیم جوش واتصالات لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع دستگاه جوش دراندازه های مختلف تولید می شود.

دستگاه های جوش پلی اتیلن در ۳ کلاس کلی شامل دستی، نیمه هیدرولیک و تمام هیدرولیک تولید می شوند.

دستگاه های جوش پلی اتیلن دستی :

دستگاه های جوش پلی اتیلن دستی شامل ۲ فک بوده که یکی از فک ها بصورت ثابت و دیگری بصورت متحرک می باشد, این کلاس در سایزهای ۱۱۰، ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰ و ۳۱۵ قابل عرضه می باشند نیروی محرکه این دستگاه ها بصورت نیروی انسانی توسط اهرم می باشد. این کلاس کاری از سایز ۳۲ تا ۳۱۵ میلیمیتر را تحت پوشش خود قرار می دهد.

دستگاه های جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک :

دستگاه های جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک شامل ۴ فک می باشد که بصورت ۲ فک ثابت و ۲ فک متحرک استفاده می شود، این کلاس تا سایز ۳۱۵ قابلیت جوش به دوصورت تخت (۹۰ درجه) و ۴۵ درجه را دارد. همچنین با استفاده از شانه می توان دستگاه را بصورت یک فک ثابت و ۳ فک متحرک مورد استفاده قرار داد. این کلاس در سایزهای ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۱۵ و۴۰۰ قابل عرضه هستند و رنج کاری در این کلاس از سایز ۵۰ تا ۴۰۰ میلیمتر می باشد. نیروی محرکه این دستگاه به صورت پمپ هیدرولیک دستی می باشد.

دستگاه های جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک :

دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک شامل ۴ فک می باشد که بصورت ۲ فک ثابت و ۲ فک متحرک مورد استفاده قرار میگیرد به کمک شانه می توان دستگاه را بصورت ۱ فک ثابت و ۳ فک متحرک مورد استفاده قرار داد . این کلاس تا سایر ۳۱۵ قابلیت جوش به ۲ صورت تخت (۹۰ درجه) و ۴۵ درجه را دارد و در سایزهای ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۱۵، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۳۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ قابل عرضه می باشند و رنج کاریشان از سایز ۵۰ تا ۱۲۰۰ میلیمتر می باشد. نیروی محرکه این دستگاه ها بصورت پمپ برقی (پاورپک یا یونیت قدرت) می باشد که از سایز ۵۰۰ و بالاتر بصورت ۳ فاز می باشند.

دستگاه جوش پلی اتیلن فاضلابی

دستگاه جوش فاضلابی جهت اجرای لوله و اتصالات فاضلابی در تاسیسات منازل مورد استفاده قرار میگیرد،همچنین جهت لوله کشی فاضلاب منازل و تاسیسات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.
قابلیت جوش لوله و اتصالات پلی اتیلن سایزهای ۱۶۰-۱۲۵-۱۱۰-۹۰-۷۵-۶۳-۵۰ م م ودر فشار ۴-۶-۱۰ و۱۶ اتمسفر را دارد وزن دستگاه ۵۷ کیلوگرم می باشد .

تولید دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت فروش دستگاه جوش پلی اتیلن