تولید انواع چهار راه جوشی 45 – 90 درجه پلی اتیلن

توسط0
324
تولید انواع چهار راه جوشی 45  – 90 درجه پلی اتیلن

تولید انواع چهار راه جوشی ۴۵ – ۹۰ درجه جوشی پلی اتیلن

اتصال چهارراه پلی اتیلن ، با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۹۰ میلیمتر تا ۴۰۰ میلیمتر به صورت فرایند تزریقی ارائه میگردد.
از سایز ۴۵۰ میلیمتر تا ۶۳۰ میلیمتر به­صورت ماشینکاری (مایترینگ) با استفاده از لوله ، در فشار های مختلف و در محدوده نسبت ابعاد استانداردی (SDR) از ۲۲ تا ۱۷ مطابق با استاندارد ملی ایران INSO 14427-3 و استاندارد های بین المللی مطرح و مرتبط با ساخت اتصالات پلی اتیلن نظیر DIN 16963 و ISO 4427 تولید می گردد.

از جمله کاربرد اتصال چهارراه پلی اتیلن می توان به استفاده از آن در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط های اسیدی و شیمیایی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. روش های نصب این اتصال نیز از دو طریق جوش الکتروفیوژن با ضریب اطمینان بالا و جوش بات فیوژن (لب به لب) صورت می گیرد.
قیمت زانو پلی اتیلن
قیمت چهارراه های پلی اتیلن در انواع ذکر شده به جهت نوع کاربری و ابعاد و اینکه در چه فشاری تولید میگردد متفاوت از یکدیگر میباشد لذا جهت حصول قیمت میتوانید با شماره های ما در تماس باشید .

این شرکت افتخار دارد اتصالات جوشی از قبیل سه راه ، تبدیل ، فلنج ،زانو ، رینگ و … تا سایز ۲۰۰۰ و در فشار های مختلف تولید و عرضه نماید.

 

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)