تولید انواع سه راه جوشی 45 – 90 درجه پلی اتیلن

توسط0
824
تولید انواع سه راه جوشی 45 – 90 درجه پلی اتیلن

تولید انواع سه راه جوشی ۴۵ – ۹۰ درجه جوشی پلی اتیلن

سه راه جوشی پلی اتیلن مساوی ۹۰ درجه

با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۳۲ میلیمتر تا ۵۰۰ میلیمتر به صورت فرایند تزریقی میباشد.
همچنین از سایز ۵۶۰ میلیمتر تا ۶۳۰ میلیمتر به¬ صورت ماشینکاری (مایترینگ) با استفاده از لوله ، در فشار های مختلف و در محدوده نسبت ابعاد استانداردی(SDR) 22 تا ۷٫۴ مطابق با استاندارد ملی ایران INSO 14427-3 و استاندارد های بین المللی مطرح و مرتبط با ساخت اتصالات پلی اتیلن نظیر DIN 16963 و ISO 4427 تولید می گردد.
از جمله کاربرد اتصال سه راه مساوی پلی اتیلن می توان به استفاده از آن در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط های اسیدی و شیمیایی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. روش های نصب این اتصال نیز از دو طریق جوش الکتروفیوژن با ضریب اطمینان بالا و جوش بات فیوژن (لب به لب) صورت می گیرد.

سه راه جوشی پلی اتیلن نامساوی ۹۰ درجه

اتصال سه راه نامساوی پلی اتیلن ، با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۳۲ میلیمتر تا ۵۰۰ میلیمتر به صورت فرایند تزریقی می باشد.
و همچنین از سایز ۵۶۰ میلیمتر تا ۶۳۰ میلیمتر به­صورت ماشینکاری (مایترینگ) با استفاده از لوله ، در فشار های مختلف و در محدوده نسبت ابعاد استانداردی(SDR) 22 تا ۷٫۴ مطابق با استاندارد ملی ایران INSO 14427-3 و استاندارد های بین المللی مطرح و مرتبط با ساخت اتصالات پلی اتیلن نظیر DIN 16963 و ISO 4427 تولید می گردد.
از جمله کاربرد اتصال سه راه نا مساوی پلی اتیلن می توان به استفاده از آن در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط های اسیدی و شیمیایی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. روش های نصب این اتصال نیز از دو طریق جوش الکتروفیوژن با ضریب اطمینان بالا و جوش بات فیوژن (لب به لب) صورت می گیرد.

سه راه مساوی فلنجدار

با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۹۰ میلیمتر تا ۳۱۵ میلیمتر به صورت فرایند تزریق تولید می گردد.

در فشار های کاری ۴ bar و ۶ bar بدون استفاده از رینگ قلزی بکار می رود.
در فشارهای کاری ۱۰ bar و ۱۲٫۵ bar با استفاده از رینگ قلزی که در پشت قسمت فلنجی اتصال قرار می گیرد ، بکار می رود.
در فشار کاری ۱۶ bar بصورت تلفیق سه راه با فلنج هسته فولادی بصورت تمام تزریق تولید می گردد.
از جمله کاربرد اتصال سه راه مساوی فلنجدار می توان به استفاده از آن در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. سبک بودن وزن اتصال مذکور در مقایسه با اتصالات مشابه و همچنین سهولت نصب آن توسط پیمانکاران ، از جمله مواردی است موجب افزایش استفاده از اتصالات فلنجدار توسط مشتریان گردیده است.

سه راه نامساوی فلنچدار پلی اتیلن
با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۹۰ میلیمتر تا ۳۱۵ میلیمتر به صورت فرایند تزریق تولید می گردد. طراحی این اتصال با توجه به فشار کاری مورد نیاز در سه تیپ مختلف ، قابل تولید و استفاده می باشد به نحویکه :
در فشار های کاری ۴ bar و ۶ bar بدون استفاده از رینگ قلزی بکار می رود.
در فشارهای کاری ۱۰ bar و ۱۲٫۵ bar با استفاده از رینگ قلزی که در پشت قسمت فلنجی اتصال قرار می گیرد.
در فشار کاری ۱۶ bar بصورت تلفیق سه راه با فلنج هسته فولادی بصورت تمام تزریق تولید می گردد.
از جمله کاربرد اتصال سه راه نا مساوی فلنجدار می توان به استفاده از آن در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. سبک بودن وزن اتصال مذکور در مقایسه با اتصالات مشابه و همچنین سهولت نصب آن توسط پیمانکاران ، از جمله مواردی است موجب افزایش استفاده از اتصالات فلنجدار توسط مشتریان گردیده است.

قیمت سه راه جوشی پلی اتیلن
قیمت چهارراه های پلی اتیلن در انواع ذکر شده به جهت نوع کاربری و ابعاد و اینکه در چه فشاری تولید میگردد متفاوت از یکدیگر میباشد لذا جهت حصول قیمت میتوانید با شماره های ما در تماس باشید .

این شرکت افتخار دارد اتصالات جوشی از قبیل سه راه ، تبدیل ، فلنج ،زانو ، رینگ و … تا سایز ۲۰۰۰ و در فشار های مختلف تولید و عرضه نماید.

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)