اتصال کپ پلی اتیلن

توسط0
459
اتصال کپ پلی اتیلن

اتصال کپ پلی اتیلن

اتصال کپ پلی اتیلن ، با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۵۰ میلیمتر تا ۳۱۵ میلیمتر به صورت فرایند تزریقی ، در فشار های مختلف و در محدوده نسبت ابعاد استانداردی(SDR) از ۲۲ تا ۷٫۴ مطابق با استاندارد ملی ایران INSO 14427-3 و استاندارد های بین المللی مطرح و مرتبط با ساخت اتصالات پلی اتیلن نظیر DIN 16963 و ISO 14427-3 تولید می گردد.

از جمله کاربرد اتصال کپ پلی اتیلن می توان به استفاده از آن در سیستم های آبرسانی تحت فشار ، شبکه های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط های اسیدی و شیمیایی ، تاسیسات ، سیستم های فاضلاب و همچنین سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. روش های نصب این اتصال نیز از دو طریق جوش الکتروفیوژن با ضریب اطمینان بالا و جوش بات فیوژن (لب به لب) صورت می گیرد.
قیمت کپ پلی اتیلن
قیمت کپ پلی اتیلن در انواع ذکر شده به جهت نوع کاربری و ابعاد و اینکه در چه فشاری تولید میگردد متفاوت از یکدیگر میباشد لذا جهت حصول قیمت میتوانید با شماره های ما در تماس باشید .

این شرکت افتخار دارد اتصالات جوشی از قبیل سه راه ، تبدیل ، فلنج ،زانو ، رینگ و … تا سایز ۲۰۰۰ و در فشار های مختلف تولید و عرضه نماید

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دیدگاه شما