تولید کننده اتصالات جوشی پلی اتیلن

توسط0
865
تولید کننده اتصالات جوشی پلی اتیلن

تولید کننده اتصالات جوشی پلی اتیلن

از اتصالات جوشی پلی اتیلنی در خطوط انتقال فاضلاب استفاده می شود و در انواع مختلفی تولید می شوند. در مقایسه با اتصالات جوشی و چدنی مقرون به صرفه تر هستند و استحکام بالاتری هم دارند و به وسیله ی جوش دادن به پلی اتیلن متصل می شوند و از انواع مختلفی از پلی اتیلن با فشار بالا (HDPE) ساخته می شوند. از مزایای دیگر این اتصالات مقاومت در برابر زنگ زدگی، صاف و صیقلی بودن آن ها و انعصاف پذیری بالا است.
اغلب پیمانکاران این مدل جوش را ترجیح می دهند، زیرا آن ها فشرده و سبک هستند و به راحتی برای حمل و نقل و ذخیره سازی استفاده می شوند و برای کارهای لوله های پیش ساخته بسیار مناسب است. جوشکاری یک روش بسیار مفید و قابل اعتماد برای ساخت اتصالات دائمی جوش با استفاده از یک فرایند ترموفیزینگ است که فقط نیاز به تجهیزات جوشکاری دارد. با توجه به مدل و جنس لوله این اتصالات می توانند متفاوت باشند. و بگونه ای طراحی شوند که برای لوله های بلند هم قابل استفاده باشند. این اتصالات کاملا مناسب لوله های پلاستیکی هستند و قادرند تا فشار ۱۰ اتمسفر را تحمل کنند.

 

ویژگی های اتصالات جوشی پلی اتیلن شامل :

• در برابر مواد شیمیایی به ویژه انواع کودهای شیمیایی مقاومت بالایی داند و همین امر سبب شده است در کشاورزی با اطمینان کامل مورد استفاده قرار بگیرد .
• در برابر ساییدگی و خوردگی بسیار مقاوم است حتی اگر از درون آنها انواع مواد شیمیایی خورنده نیز عبور کند همواره می توانید از استفاده ا ها در چنین موارد مطمئن باشید .
• در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشند البته استفاده از برخی لاستیک ها می تواند مقاومت آن ها چندین برابر کند
• سطحی صاف و صیقلی دارند به طوری که دکوراسیون مطلوبی را بر جای می گذارد .
• در صورت وجود املاح غنی در آب احتمال رسوب گیری در اتصالات جوشی پلی اتیلن وجود ندارد .
• هزینه های نصب این نوع اتصالات بسیار ارزان می باشد
• مدت زمانی که صرف می شود تا این نوع اتصالات نصب گردد بسیار کوتاه است یک فرد باتجربه در این زمینه در کوتاهترین مدت می تواند همه ی اقدامات ا انجام دهد
• برا فشارهای مختلف انواع گوناگونی از اتصالات جوشی پلی اتیلن موجود است
• از این محصولات به راحتی می توان در فشارهای بالا استفاده کرد
• در برابر ضربه های ناگهانی مقاومت مطلوبی را از خود نشان می دهند .

 

قیمت اتصالات جوشی پلی اتیلن روتن کار

اگر نیازمند تهیه و خرید اتصالات جوشی پلی اتیلن هستید میتوانید هم اکنون با کارشناسان روتن کار تماس خاصل نمایید و در خصوص استعلام قیمت اتصالات جوشی پلی اتیلن نیازهای خود را برطرف نمایید.

فروش اتصالات جوشی پلی اتیلن روتن کار 

روتن کار ضمانت خرید و کیفیت کالای اصتالات جوشی پلی اتیلن را به کاربران می دهد و سعی دارد با ارائه بهترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش مشتریان خود را در بهترین شکل ممکن در کشور حفظ نماید.

کاتالوگ اتصالات جوشی پلی اتیلن روتن کار

جهت دریافت کاتالوگ محصولات اتصالات جوشی پلی اتیلن با روتن کار تماس حاصل نمایید تا در سریعترین حالت ممکن خدمت شما توسط کارشناسان ما ارسال گردد.

تصاویر اتصالات جوشی پلی اتیلن :

تولید و قیمت فروش اتصالات جوشی پلی اتیلن