فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن

فروش و قیمت دستگاه های جوش پلی اتیلن

 

پلی‌اتیلن‌ها خانواده‌ای از گرمانرمها می‌باشند که از طریق پلیمریزاسیون گاز اتیلن (C2H4) بدست می‌آیند. از طریق کاتالیست و روش پلیمریزاسیون این ماده می‌توان خواص مختلفی همچون چگالی، شاخص جریان مذاب (MFI)، بلورینگی، درجه شاخه‌ای و شبکه‌ای شدن، وزن مولکولی و توزیع وزن مولکولی را در آنها کنترل کرد. پلیمرهای با وزن مولکولی پائین را به عنوان روان‌کننده(Lubricant) به کار می‌برند. پلیمرهای با وزن مولکولی متوسط واکس‌هایی امتزاج پذیر (مخلوط پذیر) با پارافین می‌باشند و نهایتاً پلیمرهایی با وزن مولکولی بالاتر از ۶۰۰۰ در صنعت پلاستیک بیشترین حجم مصرف را به خود اختصاص می‌دهند. پلی اتیلن شامل ساختار بسیار ساده‌ای است، به طوری که ساده‌تر از تمام پلیمرهای تجاری می‌باشد. یک مولکول پلی اتیلن زنجیر بلندی از اتم‌های کربن است که به هر اتم کربن دو اتم هیدروژن چسبیده‌است توضیحات بیشتر در باره پلی اتیلن را در این لینک ببینید. (توضیحات در مورد جوشکاری پلی اتیلن را در این مطلب دنبال نمایید)

شرکت تولیدی صنعتی رتن کار افتخار دارد که از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید دستگاه های تمام هیدرولیک و نیمه هیدرولیک جوش لوله های پلی اتیلن و همچنین لوله و اتصالات جوشی پلی اتیلن در استان البرز شروع به فعالیت دارد ( برخی از نمونه پروژه های پلی اتیلن رتن کار ) محصولات تولیدی این شرکت تماما دارا ی نشان استاندارد وگواهی نا مه های مربوطه می باشد،و همچنین کلیه محصولات دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد .
شرکت رتن کار با هدف بالا بردن کیفیت ارائه خدمات راه های تماسی قرار داده است تا با شما در ارتباط مستقیم باشد. شما می توانید با شماره تلفن
۰۲۶-۳۴۴۰۰۲۶۸
تماس حاصل فرمایید.

قیمت اتصالات پلی اتیلن را از شرکت رتن کار بخواهید.

فروش دستگاه جوش لوله پلی اتیلن - rothencar

گاهی اوقات به جای اتم‌های هیدروژن در مولکول(پلی اتیلن)، یک زنجیر بلند از اتیلن به اتم‌های کربن متصل می‌شود که به آنها پلی اتیلن شاخه‌ای یا پلی اتیلن سبک (LDPE) می‌گویند؛ چون چگالی آن به علت اشغال حجم بیشتر، کاهش یافته‌است. در این نوع پلی اتیلن مولکولهای اتیلن به شکل تصادفی به یکدیگر متصل می‌شوند و ریخت و شکل بسیار نامنظمی را ایجاد می‌کنند. چگالی آن بین ۹۱۰/۰ تا ۹۲۵/. است و تحت فشار و دمای بالا و اغلب با استفاده از پلیمریزاسیون رادیکال‌های آزاد وینیلی (Free radical polymerization) تولید می‌شود. البته برای تهیهٔ آن می‌توان از پلیمریزاسیون زیگلر ناتا (Ziegler-Natta polymerization)نیز استفاده کرد.

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن به قطر و فشار لوله و مواد اولیه اش بستگی مستقیم پیدا می کند. لوله های پلی اتیلن اقسام مختلفی دارند که معمولا از ۲۰ میلیمتر شروع شده و در انتها به ۲۴۰۰ میلیمتر در طرح های عظیم  می رسد.
قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد, هرچه این فشار بالاتررود وزن و قیمت لوله هم ارتقا پیدا می کند.
در خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن, مواد اولیه مصرفی, تجهیزات کارخانه تولید کننده, اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.
قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس متر طول محاسبه میشود , برای کارخانه فرق نمی‌کند که شما چه لوله‌ای و در چه قطری خرید کرده اید بلکه مقدار مواد اولیه مصرف شده برای ساخت هر متر طول لوله پلی اتیلن مهم است همچنین قیمت لوله پلی اتیلن از طریق ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه بدست می آید.
قیمت ها هم ممکن است تفاوت کند.کارخانه ای که دائماً در حال تولید است هزینه های تولید کمتری از کارخانه ای که چند روز در ماه کار میکند دارد و میتواند لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند و همچنین توصیه میشود لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را از یک کارخانه معتبر تهیه کنند

فروش , قیمت دستگاه جوش لوله پلی اتیلن 2- rothencar

انواع دستگاه های جوش پلی اتیلن:

دستگاه هاي جوش پلي اتيلن درسه مدل وجود دارند که براساس کاربرد لوله های پلی اتیلن وشرایط پروژه مورد نظر  انتخاب می شوند.

  • دستگاه جوش بات فیوژن(جوش لب به لب)
  • دستگاه جوش الکتروفیوژن
  • دستگاه جوش اکسترودر

۱-دستگاه جوش بات فيوژن (Butt fusion) (جوش لب به لب)

جوشكاري به روش لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion) درصورت درست انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات لوله های پلی اتیلن است. از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند. از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب، آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود.

۲-دستگاه جوش الكتروفيوژن

جوشکاری به روش الکتروفیوژن بیشتر در شبكه هاي گازرسانی مورد استفاده قرار می گیرد. در این سایت اطالاعاتی در این مورد می توانید پیدا کنید .

۳-دستگاه جوش اكسترودر

دستگاه جوش اکسترودر دستگاهی است که به صورت دستی برای  ترمیم جوش واتصالات لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع دستگاه جوش دراندازه های مختلف تولید می شود

برخی از سرویس های رتن کار را میتوانید در لینک های زیر دنبال نمایید :

لوله پلیکا

شیرآلات آبرسانی

مخزن پلی اتیلن

هند هول پلی اتیلن

سپتیک تانک

رینگ فلزی

فلنچ جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات پیچی پلی اتیلن

اتصالات آبیاری قطره ای

اتصالات کاروگیت پلی اتیلن

 

برخی از دستگاه های رتن کار برای فروش :

دستگاه جوش الکترو فیوژن

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن لب به لب
برخی از لینک های مرتبط در این سایت:
اجرای لوله کشی پلی اتیلن
فروش دستگاه جوش پلی اتیلن
قیمت اتصالات پلی اتیلن
جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن به سایت رتن کار مراجعه نمایید.
جهت تماس با ما تنها کلیک کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *