فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن

فروش و قیمت دستگاه های جوش پلی اتیلن

شرکت آب صنعت روتن کار بعنوان پیشرو در صنعت تولید لوله ها و اتصالات پلی اتلین و همچنین دستگاه های جوش بات فیوژن ( لب به  لب ) و الکتروفیوژن  و نوع آوری های قابل توجه در این صنعت که در مواردی می توان به آن انقلابی در صنعت پلیمر کشور اشاره نمود، همواره در قیمت گذاری محصولات خود مواردی را در نظر گرفته است.( فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن )

از موارد قیمت گذاری و فروش محصولات پلیمریو دستگاه های جوش لوله های پلی اتلین می توان به بازار عرضه و تقاضای صنع آب کشور اشاره نمود که در این بین با سیاستگذاری های دولت که گاهاً باعث کاهش یا افزایش تولید در این صنعت گردیده است.

مورد دیگری که می توان برای قیمت گذاری دستگاه های جوش پلی اتیلن در نظر گرفت نوع پروژه های اجرایی و حداقل دستگاه های مورد نیاز پروژه را تعریف نمود که بنا به نیاز پروژه و پیمانکاران محترم لوله کشی پلی اتلین این نوع در سه نوع دستی،نیمه هیدرولیک و تمام هیدرولیک طراحی و به فروش درآمدند که با توچه به پروژه مقرون به صرفه و اقتصادی باشند.

لوله کشی پلی اتلین

فروش دستگاه های جوش پلی اتیلن با توجه به پروژه مورد نظر و سرعت و کیفیت مد نظر کارفرما و همچنین محیط و شرایط اجرایی پروژه بستگی دارد.

آب صنعت روتن کار همواره تلاش نموده در قیمت گذاری و فروش دستگاه های جوش پلی اتیلن خود توان  مالی مشتریان با کیفیت حداکثری را مد نظر داشته باشد. فروش دستگاه جوش پلی اتیلن | قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن

پلی‌اتیلن‌ها خانواده‌ای از گرمانرمها می‌باشند که از طریق پلیمریزاسیون گاز اتیلن (C2H4) بدست می‌آیند. از طریق کاتالیست و روش پلیمریزاسیون این ماده می‌توان خواص مختلفی همچون چگالی، شاخص جریان مذاب (MFI)، بلورینگی، درجه شاخه‌ای و شبکه‌ای شدن، وزن مولکولی و توزیع وزن مولکولی را در آنها کنترل کرد. پلیمرهای با وزن مولکولی پائین را به عنوان روان‌کننده(Lubricant) به کار می‌برند.

پلیمرهای با وزن مولکولی متوسط واکس‌هایی امتزاج پذیر (مخلوط پذیر) با پارافین می‌باشند و نهایتاً پلیمرهایی با وزن مولکولی بالاتر از ۶۰۰۰ در صنعت پلاستیک بیشترین حجم مصرف را به خود اختصاص می‌دهند. پلی اتیلن شامل ساختار بسیار ساده‌ای است، به طوری که ساده‌تر از تمام پلیمرهای تجاری می‌باشد. یک مولکول پلی اتیلن زنجیر بلندی از اتم‌های کربن است که به هر اتم کربن دو اتم هیدروژن چسبیده‌است توضیحات بیشتر در باره پلی اتیلن را در این لینک ببینید. (توضیحات در مورد جوشکاری پلی اتیلن را در این مطلب دنبال نمایید)

اجرای تصفیه خانهشرکت تولیدی صنعتی رتن کار افتخار دارد که از سال 1380 در زمینه تولید دستگاه های تمام هیدرولیک و نیمه هیدرولیک جوش لوله های پلی اتیلن و همچنین لوله و اتصالات جوشی پلی اتیلن در استان البرز شروع به فعالیت دارد ( برخی از نمونه پروژه های پلی اتیلن رتن کار ) محصولات تولیدی این شرکت تماما دارا ی نشان استاندارد وگواهی نا مه های مربوطه می باشد،و همچنین کلیه محصولات دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .
شرکت رتن کار با هدف بالا بردن کیفیت ارائه خدمات راه های تماسی قرار داده است تا با شما در ارتباط مستقیم باشد. شما می توانید با شماره تلفن 026-34400268 تماس حاصل فرمایید.

قیمت اتصالات پلی اتیلن را از شرکت رتن کار بخواهید.

فروش دستگاه جوش لوله پلی اتیلن - rothencar

گاهی اوقات به جای اتم‌های هیدروژن در مولکول(پلی اتیلن)، یک زنجیر بلند از اتیلن به اتم‌های کربن متصل می‌شود که به آنها پلی اتیلن شاخه‌ای یا پلی اتیلن سبک (LDPE) می‌گویند؛ چون چگالی آن به علت اشغال حجم بیشتر، کاهش یافته‌است. در این نوع پلی اتیلن مولکولهای اتیلن به شکل تصادفی به یکدیگر متصل می‌شوند و ریخت و شکل بسیار نامنظمی را ایجاد می‌کنند. چگالی آن بین ۹۱۰/۰ تا ۹۲۵/. است و تحت فشار و دمای بالا و اغلب با استفاده از پلیمریزاسیون رادیکال‌های آزاد وینیلی (Free radical polymerization) تولید می‌شود. البته برای تهیهٔ آن می‌توان از پلیمریزاسیون زیگلر ناتا (Ziegler-Natta polymerization)نیز استفاده کرد.

دستگاه جوش پلی اتیلن
دستگاه جوش پلی اتیلن توان
دستگاه جوش پلی اتیلن پویا
دستگاه جوش پلی اتیلن دست دوم
دستگاه جوش پلی اتیلن روتن
دستگاه جوش پلی اتیلن  صنعت
دستگاه جوش پلی اتیلن فاضلابی
دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک
دستگاه جوش پلی اتیلن فخر
دستگاه جوش پلی اتیلن پارس فیوژن

دستگاه جوش پلی اتیلن دیوار

دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک

دستگاه جوش پلی اتیلن دیوار

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن به قطر و فشار لوله و مواد اولیه اش بستگی مستقیم پیدا می کند. لوله های پلی اتیلن اقسام مختلفی دارند که معمولا از 20 میلیمتر شروع شده و در انتها به 2400 میلیمتر در طرح های عظیم  می رسد.
قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد, هرچه این فشار بالاتررود وزن و قیمت لوله هم ارتقا پیدا می کند.
در خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن, مواد اولیه مصرفی, تجهیزات کارخانه تولید کننده, اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.
قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس متر طول محاسبه میشود , برای کارخانه فرق نمی‌کند که شما چه لوله‌ای و در چه قطری خرید کرده اید بلکه مقدار مواد اولیه مصرف شده برای ساخت هر متر طول لوله پلی اتیلن مهم است همچنین قیمت لوله پلی اتیلن از طریق ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه بدست می آید.

قیمت ها هم ممکن است تفاوت کند.کارخانه ای که دائماً در حال تولید است هزینه های تولید کمتری از کارخانه ای که چند روز در ماه کار میکند دارد و میتواند لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند و همچنین توصیه میشود لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را از یک کارخانه معتبر تهیه کنند

فروش , قیمت دستگاه جوش لوله پلی اتیلن 2- rothencar

انواع دستگاه های جوش پلی اتیلن:

دستگاه هاي جوش پلي اتيلن درسه مدل وجود دارند که براساس کاربرد لوله های پلی اتیلن وشرایط پروژه مورد نظر  انتخاب می شوند.

  • دستگاه جوش بات فیوژن(جوش لب به لب)
  • دستگاه جوش الکتروفیوژن
  • دستگاه جوش اکسترودر

1-دستگاه جوش بات فيوژن (Butt fusion) (جوش لب به لب)

جوشكاري به روش لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion) درصورت درست انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات لوله های پلی اتیلن است. از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند. از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب، آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود.

2-دستگاه جوش الكتروفيوژن

جوشکاری به روش الکتروفیوژن بیشتر در شبكه هاي گازرسانی مورد استفاده قرار می گیرد. در این سایت اطالاعاتی در این مورد می توانید پیدا کنید .

3-دستگاه جوش اكسترودر

دستگاه جوش اکسترودر دستگاهی است که به صورت دستی برای  ترمیم جوش واتصالات لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع دستگاه جوش دراندازه های مختلف تولید می شود

برخی از سرویس های رتن کار را میتوانید در لینک های زیر دنبال نمایید :

لوله پلیکا

شیرآلات آبرسانی

مخزن پلی اتیلن

هند هول پلی اتیلن

سپتیک تانک

رینگ فلزی

فلنچ جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات پیچی پلی اتیلن

اتصالات آبیاری قطره ای

اتصالات کاروگیت پلی اتیلن

برخی از دستگاه های رتن کار برای فروش :

دستگاه جوش الکترو فیوژن

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن لب به لب
برخی از لینک های مرتبط در این سایت:
اجرای لوله کشی پلی اتیلن
فروش دستگاه جوش پلی اتیلن
قیمت اتصالات پلی اتیلن
جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن به سایت رتن کار مراجعه نمایید.
جهت تماس با ما تنها کلیک کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
its very good
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *