دستگاه جوش پلی اتیلن | رتن کار

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه های جوش پلی اتیلن در انواع متنوع و سایز های مختلف طراحی و تولید می گردد.این دستگاه های جوش لوله های پلی اتیلن از سایز 160 میلیمتر الی 1200 میلیمتر در انواع دستی ، نیمه هیدرولیک ، تمام هیدرولیک تولید می شوند.

هر دستگاه با توجه به طراحی آن برای پروژه ای خاص طراحی شده است که می تواند به پیمانکاران در جوشکاری و اجرای پروژه های آبرسانی و فاضلابی و گاز رسانی کمک شایانی نماید.

کلیه دستگاه های تولیدی شرکت آب صنعت روتن کار دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

جوشکاری پلی اتیلن چیست ؟

در مواقعی  که از لوله های حلقه شده استفاده می گردد .  پیمانکار می تواند برای اتصالات چندگانه  عملیات  جوشکاری را با روش های به  تایید رسیده امور بازرسی و کنترل فنی شرکت ملی  گاز انجام دهد. لوله و اتصالات تا قطر 90 میلی متر در اکثر مواقع بوسیله جوشکاری حرارتی بوشی و یا جوشکاری برق گذاری سیمی انجام داد . از 90 میلی متر به بالا به وسیله جوشکاری حرارتی لب به لب صورت می گیرد .

دستگاه جوش پلی اتیلن |رتن کار

دستگاه جوش پلی اتیلن

photo_2018-09-03_10-42-21fdfsdfsdf

روش هاي اتصال

لوله ها واتصالات پلي اتيلن رامي توان به روشهاي زير به يكديگر متصل كرد:
– اتصالات حرارتي جوش
– اتصالات الكتريكي جوشي
– اتصالات مكانيكي

مراحل اجرايي

اتصالات مي بايست براساس دستورالعملهاي موجود در روش هاي اجرايي وبا درنظرگرفتن توصيه هاي ارائه شده ازطرف سازنده لوله واتصالات انجام شود.
انتخاب نوع اتصال و روشهاي كنترل مي بايست باتوجه به سطح مهارت اپراتورها محيط وشرايطي كه عمل اتصال وروش هاي كنترل توسط شركت توزيع گاز كشور صورت مي پذيرد. انجام شود.
انجام اتصال جوشي باكمك ابزارهاي حرارتي مطابق با روشهاي مناسب مربوطه صورت مي گيرد. در اين روش ها سطوح مورد اتصال از طريق حرارت دادن  به نقطه ذوب رسيده وسپس به سمت هم نزديك وبا تماس مستقيم عمل جوش واتصال انجام مي پذيرد.

درجه حرارت جوش

توليد يك باندجوش قوي بستگي به محدوده هاي جوش توليدات پلي اتيلن ذوب شده دارد حرارت بيش از اندازه ممكن است موجب تنزيل كيفيت ماده اوليه بشود وحرارت كم هم نمي تواند به صورت مطلوبي ماده پلي اتيلن را نرم كند تا جوش خوب وباكيفيت انجام شود. زمان برداشتن صفحه حرارتي بايد حتي المقدور كاهش يابد تا از خنك شدن بيش از حد سطح ذوب شده جلوگيري شود.
شرکت تولیدی صنعتی رتن کار افتخار دارد که از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید دستگاه های  تمام  هیدرولیک  و  نیمه هیدرولیک جوش لوله های پلی اتیلن و همچنین لوله و اتصالات جوشی پلی اتیلن  در استان  البرز شروع به  فعالیت دارد محصولات تولیدی  این  شرکت تماما دارا ی نشان استاندارد و گواهی نا مه های مربوطه می باشد ، و همچنین کلیه محصولات دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

برخی مطالب مرتبط وب سایت :

اتصالات جوشی و دستگاه جوش پلی اتیلن

لیست قسمت دستگاه جوش پلی اتیلن

قیمت لوله های پلی اتیلن

Summary
Review Date
Reviewed Item
its very good
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *